Benefiční koncert nadačního fondu Kopretina

Ve společenském sále školy ve Vřesovicích, vyzdobeném výtvarnými pracemi žáků a dětí dětského domova, se uskutečnil 2. 4. 2007 Benefiční koncert nadačního fondu Kopretina, který je založen při škole a DD.

Melodie světových muzikálů zazněly v provedení operních pěvců slečny MgA. Pavlíny Senič, sopranistky absolventky Hudební akademie muzických umění v Praze a pana profesora Jozefa Štágra, pedagoga Hudební akademie muzických umění v Praze a Hudební akademie Jaroslava Ježka v Praze.

Mladá česká sopranistka se stala patronkou nadačního fondu Kopretina a předala dětem darovací šek ve výši 20 tisíc korun od Regionservisu, partnerů a hostů Plesu starostek a starostů ČR, uskutečněného 2. 2. 2007 v hotelu Corinthia Panorama v Praze.

Koncertu se zúčastnili významní hosté pan Mgr. Tomáš Úlehla, předseda dozorčí rady nadačního fondu Kopretina a Poslanec PČR a pan Ing. Petr Duchoň, člen Výboru pro dopravu, Evropský parlament.

Děti měly nádherný umělecký zážitek a velkou radost ze sladkých odměn, získaných v soutěži O nejkrásnější velikonoční vajíčko, které vybrala porota členů představenstva a dozorčí rady nadačního fondu Kopretina. Koncertu se zúčastnila i široká veřejnost.

Výtěžek věnoval nadační fond dětem na zakoupení netradičních výtvarných materiálů pro jejich volnočasové aktivity v DD.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a projevili přízeň nadačnímu fondu Kopretina, a činí tak dobro dětem, kterým nebylo dopřáno vyrůstat v harmonické rodině. Fotodokumentaci  lze najít v galerii.


Zpět na seznam novinek